CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Arondari echipa C.L.I.

 

ARONDĂRILE CABINETELOR LOGOPEDICE INTERȘCOLARE1. Şcoala Gimnazială Nr. 28 „Dan Barbilian”Constanţa:

– Prof. logoped Cioroiu Florina

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele: Gr. 4 „ABC” , Gr. „Cip si Dale”, 8, Gr.11 „Perluţele Mării”, 16, 22,23,24, şi Colegiul Naţional Pedagogic ”Constantin Brătescu” Constanţa;
  • Şcolile nr. 2, 5, 28, Colegiul Naţional Pedagogic “Constantin Brătescu” Constanţa – clasele I – IV;

2. Şcoala Gimnazială Nr. 7 „Remus Opreanu” Constanţa:

– Prof. logoped dr. Totolan Ecaterina Gabriela

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele: GOP nr. 12 „Amicii”, GOP nr. 13 „Norocel”, GOP nr. 14 „Căsuţa cu turtă dulce”, GON (fosta nr. 41) „Flipper”, GOP nr.43 „Mugurel”, GON nr. 59 Bilingva Ro-It „Sf. Iosif”
  • Şcolile: Şcoala gimnazială nr.7 „Remus Opreanu”, Şcoala gimnazială nr.29 „Mihai Viteazu” , Şcoala gimnazială nr.30 „Gheorghe Ţiţeica”, Şcoala gimnazială nr.38 „Dimitrie Cantemir”, Şcoala gimnazială nr. 36 – structură a Liceului Teoretic „Decebal”

3. Şcoala Gimnazială Nr. 10 „Mihail Koiciu” Constanţa:

-Prof. logoped Nicolae Irinela

-Prof. logoped Adrian Avarvarei

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele nr. 2, 10, 29, 31,34, 35, 36, 44, 46, 47, 52 din Constanţa
  • Şcolile nr. 8, 10, 19, 20, 22, 23, 39 din Constanţa.

4. Şcoala Gimnazială Nr. 12 „B.P.Haşdeu” Constanţa:

– Prof. logoped Done Anca

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele nr. 6, 9, 13, 25, 26, 48, 51, 58 din Constanţa. Şcolile nr. 6, 11, 12, 24, şi Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria” Constanţa.

5. Şcoala Gimnazială Nr. 16 Constanţa:

– Prof. logoped Grigorescu Cristina

Unităţi şcolare arondate:

Grădiniţele nr. 3, 19, 32, 33, 37, 38, 40, 42,49,50, 53, 55, 57 din Constanţa.

Şcolile nr. 16, 17, 18, 33, 37, Liceul Teoretic “Lucian Blaga” şi Şcoala cu clasele I – VIII “Aurel Vlaicu” Constanţa.

6. C.J.R.A.E. Constanţa:

– Prof. logoped Ciubucă Vasile

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele nr. 27, 30, 45 si Grădinita ”Roboţelul” din Constanţa,
  • Şcolile nr. 3, 43 din Constanţa.

7. Liceul Teoretic „Ioan Cotovu” Hârşova:

– Prof. logoped Tudor Mihaela Angela

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele nr. 1 şi nr. 2 din Hârşova, precum şi grădiniţele din localităţile: Ciobanu, Saraiu, Ghindăresti, Crucea , Horia;
  • Şcolile nr.1 şi nr. 2 din Hârşova, precum şi şcolile din localităţile Ciobanu, Saraiu, Ghindăreşti, Crucea, Horia

8. Şcoala Gimnazială Nr. 3 „Spiru Haret” Medgidia:

– Prof. logoped Osip Paula

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele: GPP nr. 2 ,,Lucian Grigorescu”, GPP nr. 3, GPN nr. 7, GPN nr.10 “Piticot”, GPN nr.12 din oraşul Medgidia şi GPN Cuza Vodă, GPN Satu Nou.,GPN Mircea-Vodă (sat)
  • Şcolile : Şcoala Gimnazială „Constantin Brâncuşi”, Şcoala Gimnazială „I.L.Caragiale”, Şcoala Gimnazială „Spiru Haret” din oraşul Medgidia,
  • precum şi Şcoala Gimnazială nr. 1 Cuza Vodă, Şcoala Gimnazială nr. 2 Satu Nou,Şcoala Gimnazială nr.1 Mircea-Vodă (sat)

9. Grădiniţa „Ion Creangă” Medgidia:

– Prof. logoped Oancea Stăncuța

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele : GPN nr.1 bilingvă (româno-turcă) , GPP (nr. 4) „Ion Creangă”, GPN nr. 8, GPN nr. 9, GPN nr.11 din oraşul Medgidia, precum şi GPN Valea Dacilor Şcolile : Şcoala gimnazială „Mihail Sadoveanu”, Şcoala gimnazială „Lucian Grigorescu”, Şcoala gimnazială „Mircea Dragomirescu” şi Colegiul Naţional „Kemal Ataturk”(clasele primare) din oraşul Medgidia, precum şi Şcoala primară „Iuliu Prodan” Valea Dacilor.

10. Liceul Teoretic „Carmen Sylva” Eforie Sud:

– Prof . logoped Botoşăneanu Gianina

Unităţi școlare arondate:

  • Grădiniţele din Eforie Sud, Eforie Nord, Tuzla, Costineşti şi Agigea.
  • Şcolile generale din Eforie Sud, Eforie Nord, Tuzla, Costineşti, Schitu şi Agigea

11. Şcoala Gimnazială Nr. 2 „Grigore Moisil” Năvodari:

– Prof. logoped Cîlcic Mioara

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele “Lumea Florilor”, “Albatros”, “Peştişorul de Aur”, şi Grădiniţa „Veseliei” din Năvodari, Grădiniţele din localităţile Lumina, Ovidiu şi Mihail Kogălniceanu
  • Şcolile: Şcoala Gimnazială” Grigore Moisil”, Şcoala Gimnazială ” George Enescu”, Şcoala Gimnazială ” Tudor Arghezi” din oraşul Năvodari, precum şi şcolile din localităţile Lumina, Mihail Kogălniceanu, Ovidiu;

12. Liceul Teoretic Băneasa:

– Prof. logoped Palade Alina

Unităţi şcolare arondate:

  • Grădiniţele din oraşul Băneasa şi localităţile limitrofe oraşului Băneasa; Şcolile din oraşul Băneasa şi şcolile din localităţile limitrofe oraşului Băneasa;

13. Liceul Teoretic Cernavodă:

– Prof. logoped Popa Monica

Unităţi școlare arondate:

  • Grădiniţele din oraşul Cernavodă şi localităţile limitrofe oraşului Cernavodă(Dunărea si Seimeni);
  • Şcolile din oraşul Cernavodă şi şcolile din localităţile limitrofe oraşului Cernavodă ;

14. Grădiniţa Nr. 3 Mangalia:

– Prof. logoped Dincă Simona

Unităţi școlare arondate:

  • Grădiniţele nr.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 din oraşul Mangalia şi grădiniţele din localităţile 23 August, Moşneni Pecineaga; Şcolile nr.1, 2, 3, 4, 5 din oraşul Mangalia, precum şi şcolile din localităţile 23 August, Moşneni, Pecineaga;

 

TOP
Utilizator